Comply

Duyma duyusu üzerine tutkuyla bağlı olan Comply, müzik severleri ve profesyonelleri bu deneyimi en iyi şekilde gerçekleştirebilmeleri adına desteklemek için yola çıkmıştır.

Devamını Oku

1990’lı yıllarda ünlü bir marka için çalışan Robert Oliveira bu tutkusu için farklı bir yol izlemeye karar verir. Bir mucit ve biyokimyager olan Oliveira 18 yıl boyunca biyokimyasal ve tıbbi ürünler geliştirmiştir. Amerikan Sağlık Birliğinin kabul ettiği ilk koklear implantını geliştiren, kulak ve kulak kanalı üzerine uzmanlaşan Oliveira her insanın yaş, ağırlık gibi etmenlere bağlı olarak çok farklı akustik yapıya sahip kulak kanalının olduğunu keşfetmiştir.

Bu dinamik yapının keşfi Oliveira ve Comply ekibinin günümüze dek sayısız eşsiz ve patentli çözüm üretmesinin yolunu açmıştır. Markayı tüm dünyada ünlü yapan hafızalı kulaklık adaptörleri ile kulaklık kullanıcılarına daha fazla gürükltü izolasyonu, daha fazla konfor, daha fazla dayanıklılık sunuyor. Vücut ısısına göre şekillenen ürünler ile Comply sıradışı bir dinleme deneyimini tüketici elektroniği tarafında olduğu kadar savunma sanayi, güvenlik güçleri, endüstriyel iletişim alanında sunuyor.

Araştırma&Geliştirme faaliyetlerine büyük yatırımlar yapan Comply, geliştirdiği ürünler ile dinleme deneyiminin kusursuz olması için büyük fark yaratıyor.

Gizle

Comply Ürünlerimiz