AstellnKern

Astell&Kern, MQS (Mastering Quality Sound) olarak adlandırılan “Stüdyo Kalitesinde Ses” için en son teknolojileri bir araya getiren Koreli dünyaca ünlü markadır.

Devamını Oku

Dünyanın ilk mp3 çalarlarını üreten iRiver firmasını ve gücünü arkasına alan Astell&Kern markası sunduğu mükemmel ses deneyimini tamamlayan taşınabilir müzik çalarlar ile öne çıkmaktadır.

Latince yıldız anlamına gelen “Astell” ve Almanca merkez anlamına gelen “Kern” kelimelerinin birleşimi ile oluşan marka, kendini müziğin merkezi olarak konumluyor.

Günümüzde müzikal performanslar var olan en gelişmiş dijital teknoloji ile kaydedilse de müziğin dinlenme şekli mp3 formatında ya da stream platformaları üzerinden olmaktadır. Böylece dinleyiciler müziği yanlarında daha kolay taşımayı başarmakta ama ses kalitesinden de büyük oranla feragat etmek zorunda kalmaktadır. Mp3 formatının sıkıştırılmış yapısı vokal ve enstrümanların kalitesiz bir şekilde duyulmasını sağlamaktadır. Orijinal performansın sahip olduğu ses sahnesi ve ambiyansı ortadan kalkmaktadır.

Astell&Kern müziğin taşınabilir olmasını hala mümkün kılarken, kullanıcılara kayıt standartlarında ses kalitesi ile dinleme yapmaları için bit’ten bit’e müzik akışı sağlar.

Peşinde olduğu doğal ve kayda sadık kalan ses için en küçük detayları ve teknolojik üstünlükleri bünyesinde barındıran müzik çalarlar dünyanın birçok ülkesinde müzik tutkunlarının tercihi olmuştur.

Gizle

Astell&Kern Ürünlerimiz