Clint

2008 yılında kurulan Clint, kullanıcılara müziği bahçede ya da evde en iyi bir şekilde dinlentmeyi amaçlamaktadır. İskandinav tasarımını, teknik üstünlük ile buluşturan Clint hoparlörleri evinize İskandinav tanrılarından aldığı güçle kusursiz bir ses kalitesi getiriyor.

Devamını Oku

Markanın kökleri 1994’teki dijital ses ve dijital videonun doğduğu yıllara kadar uzanmaktadır. Clint kurucuları dijital radyo ürünleri (DAB/DAB+/Internet radioları) ile Kuzey Avrupa’da öncü olmuşlardır.

Clint ürünlerindeki ana felsefe güzel tasarım ile güzel sesin bir araya gelmesidir. Bunun için inovatif ve gelecek görüşlü bir vizyon sahibi olan marka ürünlerinin çoğunu Danimarka’da tasarlayıp, geliştirmektedir. Ürünler en gelişmiş teknolojileri, sofistike bir tasarım ve kullanıcı dostu bir kullanım ile donatılmıştır.

İskandinav temelli bir kelime olan “Clint” anlam itibariyle bir araya gelmiş olan sert kayaları ifade etmektedir. Marka isminin taşıdığı anlamı ürünlerine yansıtarak hem tasarımda hem de ses kalitesinde sağlam ve güçlü olmayı başarmaktadır.

Gizle

Clint Ürünlerimiz